16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Registrace na zájmové kurzy Fitness, Krav Magy, Thai-boxu nebo MMA

Související stránky

16.9.2016 23.9.2016

Zájmové kurzy Fitness jsou určeny studentům, zaměstnancům a absolventům Vysoké školy ekonomické v Praze. V nabídce jsou různé formy aerobiku – Step aerobik, taneční aerobik, Body Work, Tae-bo, dále například Zumba, Tabata, Pilates, Jóga, zdravotní cvičení. V zájmových kurzech jsou zahrnuty i Krav Maga, Thai-box nebo MMA. Rozvrh kurzů je na každý semestr aktualizován viz Rozvrh předmětů CTVS – zájmové kurzy.

Kurzy probíhají v období semestrální výuky na Žižkově – tělocvična Italské budovy (IB 307) a tělocvična staré budovy (SB TEL). Lektory kurzů jsou převážně studenti a absolventi VŠE v Praze.

 

Informace k zápisu do kurzů Fitness pro zimní semestr ak. roku 2016/17

Registrace na zimní semestr od pátku 16. září od 8.00 do pátku 23. září do 20:00 hodin. V průběhu registrace je možné navštívit kurzy nezávazně.

Cena kurzu pro absolventy: 1 000 – 1 200 Kč

Registrace se provádí v  INSISu , v sekci Osobní management, pomocí aplikace Přihláška do kurzu. Informace k postupu naleznete na wiki.vse.cz. Aplikace bude zprovozněna pouze v termínu registrace. Odhlášení je možné pouze mailem (iva.veberova@vse.cz).

Uživatelům INSISu s již uplynulou 180 ti denní lhůtou od konce studia (absolventům VŠE),

  • kteří si pamatují své přihlašovací údaje do INSIS, doporučujeme před registrací do kurzu vyplnit v sekci „Přizpůsobení informačního systému – Uživatelská nastavení – Osobní stránka – Mé osobní údaje“ svůj soukromý e-mail (položka E-mail), na který budou po schválení registrace odeslány nové přístupové údaje do INSIS. Pokud tak neučiníte, nebudeme mít možnost, jak Vám nové údaje sdělit, neboť se již nedostanete ani do své poštovní schránky v INSIS.
  • kteří si nepamatují své přihlašovací údaje do INSIS, kontaktují Systémového integrátora CTVS 

 

Kapacita jednotlivých kurzů je stanovena podle velikosti tělocvičny a formy cvičení cca 30 osob. Při přihlašování rozhoduje termín registrace.

Garant zájmových kurzů: Mgr. I. Veberová – iva.veberova@vse.cz
Více informací zde:
http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-fitness/
http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-krav-maga-2/
http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-thai-box-2/
http://ctvs.vse.cz/zajmove-kurzy/zajmove-kurzy-mma/