16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Ples VŠE 2012

Související stránky

Druhý Reprezentační ples Vysoké školy ekonomické v Praze proběhl 5. prosince 2012. Obnovená tradice plesů láká studenty, pedagogy, absolventy, zaměstnance i přátele Vysoké školy ekonomické v Praze. Bohatý program, pestrá směs hudby, mnoho vystoupení a zábava až do ranních hodin jsou garancí hezkého zážitku, který se opakuje jen jednou za rok.

Již podruhé tuto společenskou akci hostila pražská Lucerna a její tři sály. Návštěvníci plesu se bavili společenským tancem ve Velkém sále, diskotékou v Lucerna Music Baru a na dobré jídlo a pití vyrazili do restaurace Hospoda v Lucerně.

Ples byl zahájen slovy pana rektora Richarda Hindlse a Symfonickým orchestrem VŠE. V průběhu večera vystoupili finalisté soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2012, která i tento rok měla vynikající úroveň.

Na pátém místě se umístila absolventa JANA DA CONCEICAO se svým tancem samba, který připomínal atmosféru karnevalu z Ria. Krátké video z jejího vystoupení na semifinále je ke shlédnutí zde.

Vrcholem plesu bylo hudební vystoupení Lucie Wagnerové (NF), která ohromila Lucernu svým zpěvem a pan rektor Richard Hindls ji doprovázel hrou na piano.

O půlnoční překvapení ve Velkém sále se postaral host z Asie, který rozhýbal naprosto zaplněný parket skupinovým tancem Gangnam style. V Lucerna Music Baru, kromě tradičně skvělé videodiskotéky Mirka Raise a latinodiskotéky DJ Jesuse, vystoupili loňští vítězové VŠE HLEDÁ TALENT a mistři světa – uskupení Freestyle Union.

Po půlnoci Music Bar rozhýbali členové známé skupiny Maxim Turbulenc. Restaurace Hospoda v Lucerně byla klidovou zónou, která po celou dobu plesu nabízela menu teplých jídel a širokou nabídku nápojů. Návštěvníkům restaurace neuniklo nic z dění plesu, protože na všech obrazovkách v restauraci běžel přímý přenos z Velkého sálu.

Oproti minulému roku došlo ke zlepšení zvuku a vzduchotechniky, takže návštěvníkům plesu nebylo tolik horko a navíc si vystoupení a další program mohli lépe poslechnout.

Ples VŠE 2012 lze hodnotit jako vydařený, ale stále pracujeme na zlepšeních a budeme rádi, když vyjádříte své názory v krátkém dotazníku: http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/dotaznik- ples-vse-2012/

Fotografie z plesu jsou již v tuto chvíli k dispozici na Flickru.

Těšíme se na Vás v roce 2013. VŠE bude slavit 60. let výročí a ples se bude konat ve středu 4. prosince 2013.