16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Kurzy Freelance a Adobe InDesign – podvečerní nedělní kurzy

Související stránky

Rádi bychom Vás pozvali na nové typy kurzů na VŠE. Kurz Freelance je určen pro všechny, kteří si myslí, že nejhorší je strávit nejlepší léta v průměrné práci a chtějí na svém životě něco změnit. Anebo už dávno chtějí začít vydělávat freelancem, ale bojí se. Na kurzu Adobe InDesign si připravíte vlastní publikaci, kterou můžete dát do svého portfolia.

Lektorkou kurzů je Ing. Maja Khabirova, freelance ilustrátorka, youtuberka a art-directorka
v reklamní agentuře Saatchi&Saatchi.

Freelance pro začátečníky

Během tohoto kurzu obdržíte informace potřebné k tomu, jak začít vydělávat s něčím (ať už Vás baví cokoliv) na internetu (a nejenom). Kromě teoretických znalostí se dozvíte cenné rady z praxe a zlepšíte své prezentační dovednosti. Pokud ještě nevíte, čím byste rádi vydělávali, tento kurz Vás možná navede na to správné a inspirující řešení, které změní Váš život k lepšímu.

Účastníci kurzu dostanou informace dostačující k založení vlastního projektu na internetu
a dozvědí se o tom, jak pracovat pro sebe a mít z toho radost. Z obsahu: Time-management pro freelancery, průběh projektu a nastavení práce s klientem, rozvoj „tvůrčího svalu“, jak se zviditelnit na internetu.

Termín: neděle 8. 5., 15. 5., 22. 5., 29. 5. á 2x 45 min.

Adobe InDesign a základy typografie

Tento kurz Vás naučí nejenom ovládat Adobe InDesign, který je pouhým nástrojem sazeče. Naučíte se hlavně principy, dle kterých sazba funguje, budete moci navrhnout tiskové materiály a správné je připravit pro tisk. Kurz je určen začínajícím sazečům i všem ostatním, kteří chtějí tvořit dobře vypadající tiskoviny správně a rychle za využití všech možností, které program InDesign nabízí. Kurz je také vhodný pro samouky, kteří by si rádi utřídili
a prohloubili své znalosti z typografie a ovládání programu.

Termín: neděle 3. 4., 10. 4., 17. 4., 24. 4. á 2x 45 min.

Přihlásit se můžete na kurzy.vse.cz .

Kontaktní osoby: Leona Vyvialová & Kateřina Drbohlavová, Centrum profesního vzdělávání VŠE

Tel: 606 031 065