Termíny

20.5.2018 - 30.6.2018 - Programy MBA v angličtině a francouzštině

16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Základní informace

Jedním z hlavních důvodů pro vznik Klubu je prohloubení spolupráce s Vámi, absolventy VŠE a navázání dlouhodobého a vzájemného kontaktu.

Klubu absolventů zvýhodní ty z Vás, kdo máte o kontakt s Alma Mater zájem. Chcete-li dostávat informace z půdy VŠE, účastnit se pořádaných akcí – ať už těch určených přímo absolventům, tak mnoha dalších, na které jsme Vám od začátku roku 2011 začali posílat pozvání – a máte-li zájem podpořit rozvoj školy, je registrace ke členství tou správnou volbou.

Do Klubu absolventů VŠE jste se mohli poprvé zaregistrovat v akademickém roce 2011/12.  Členství v Klubu je hrazené a můžete z něj čerpat různé výhody (jako je např. volná vstupenka na Absolventský večer VŠE nebo volná vstupenka na Ples VŠE).

Díky členství v Klubu absolventů se tak dostanete dříve k zajímavým informacím a nabídkám, budete mít možnost přednostních registrací, vyjednanou slevu na placených akcích a volný vstup na dvě nejvýznamnější společenské akce školy.

Všichni členové Klubu absolventů budou mít tyto výhody:

  • mít nárok volný vstup pro Vás a 50% slevu na vstupné pro doprovod na Ples VŠE
  • mít nárok na volnou vstupenku pro Vás a doprovod na Absolventský večer VŠE
  • mít nárok na slevu 10% na všechny odborné kurzy FIS, podrobnosti o kurzech zde
  • dostávat přednostní informace a pozvánky na odborné, společenské i kulturní akce školy a fakult pořádané výhradně pro absolventy VŠE*
  • získávat přednostní informace a pozvánky na akce pořádané školou či fakultami pro odbornou i širokou veřejnost (např. vystoupení význačných osobností na půdě VŠE, odborné konference apod.)*
  • mít nárok na slevu ze vstupného na hrazené akce, které VŠE a její fakulty pořádají
  • přednostně vědět o nabídce kurzů pro veřejnost a kurzů celoživotního vzdělávání s možností slevy
  • spolufinancovat aktivity pro rozvoj spolupráce s absolventy v rámci Rozvojového a poradenského centra VŠE

 

* v závislosti na Vašem aktuálním nastavení v osobním účtu absolventa (po registraci na absolventi.vse.cz v sekci Můj účet – Spolupráce s VŠE)