Termíny

20.5.2018 - 30.6.2018 - Programy MBA v angličtině a francouzštině

16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
FAQ

Připravili jsme pro Vás odpovědi na dotazy, které si můžete v souvislosti s členstvím v Klubu absolventů klást.

Proč Klub absolventů vzniká?

V elektronické databázi absolventů VŠE (na http://absolventi.vse.cz) je nyní již přes 25 000 z Vás. Vznikem Klubu absolventů chceme zvýhodnit především Ty, kdo mají o udržení kontaktu se školou zájem a chtějí se také aktivně podílet na jejím dalším rozvoji. Prostřednictvím Klubu absolventů můžete také vyjádřit svou podporu VŠE.

a

Jaký je rozdíl mezi členem Klubu absolventů VŠE a  „nečlenem“, absolventem VŠE?

Členství v Klubu absolventů je placené a nabízí Vám mnohé výhody. Členové Klubu budou dostávat dle svých preferencí častější informace z půdy VŠE a i nadále Vám budeme posílat pozvánky na různé zajímavé akce, o kterých se dozvíte dříve než „nečlenové“. Budete mít také umožněné přednostní registrace na akce a vyjednanou slevu na těch odborných i společenských akcích, které budou hrazené. Jako členové Klubu absolventů máte nárok i na volné vstupné na Ples VŠE a Absolventský večer VŠE. Více informací a konkrétní výhody naleznete v popisu výhod.

a

Jak dlouho členství trvá a kdy se mohu registrovat?

Členem Klubu absolventů se může stát každý absolvent VŠE kdykoliv, a to vždy na období do konce daného akademického roku, tj. do 31.8. Registrace na další akademický rok budou spuštěny vždy před začátkem nového akademického roku.

a

Jaké výhody mi členství přinese?

Informace o pořádaných akcích se k Vám dostanou dříve a budete mít také možnost přednostní registrace na ně. U placených budete mít vyjednanou slevu a budete mít také nárok na volné vstupenky na Ples VŠE (1x volná a možnost zakoupení druhé s 50% slevou) a Absolventský večer VŠE (2x volné). Více o aktuálních výhodách zde.

a

Jaký přínos bude mít vznik Klubu pro VŠE?

Členské poplatky využijeme na rozvoj absolventského centra, přípravu nových akcí pro Vás, absolventy, a rozšiřování možností spolupráce s Vámi.

a