Doprodej posledních vstupenek na Ples VŠE

Ve čtvrtek 26.11. 2015 začne probíhat doprodej posledních vstupenek na Reprezentační ples Vysoké školy ekonomické v Praze. Prodejní místo, které se nachází ve vestibulu menzy VŠE na Žižkově, bude otevřeno v 26.11. a 1.12. v čase 9:00 – 16:30.  V případě vyprodání vstupenek může být doprodej ukončen dříve.

Letošní ples je v květinovém stylu, ozdobte svůj společenský oděv či účes květinou v barvě Vaší fakulty.

Krátce k programu plesu:
Brány pražské Lucerny se otevřou 2. Prosince 2015 v 19 hod. Ples bude slavnostně zahájen o hodinu později. Úvodu se ujme symfonický Orchestr VŠE, který zahraje vídeňské valčíky k poslechu a tanci. Programu budou ve Velkém sále dominovat vystoupení pěti finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT 2015. Celý večer ve Velkém sálu bude doprovázet k tanci Big band Vladislava Brože, se kterým několik písní zazpívá bývalý student VŠE Pavel Callta a přidá i svůj současný hit Terapeut. Krátce před půlnocí vystoupí studentská kapela Other Way s Písní o VŠE. Jako půlnoční překvapení bude „Mr. Bean show“ v podání VŠE CREW.

Po celý večer si v Lucerna Music Baru můžete zatančit na disko a latino rytmy. V Music baru se také můžete těšit na světelnou show, koncert kapely Other Way a mistry světa v disciplínách YOYO a Footbag. V Restauraci Hospoda v Lucerně bude až do ranních hodin k dispozici pestré menu studených i teplých jídel a originální míchaný nápoj „Drink VŠE“. K poslechu zde bude hrát v půlhodinových blocích smyčcové kvarteto BBQ. Program ve Velkém sálu skončí v 02:00 a v Music Baru a Restauraci v 05:00.

Více o Reprezentačním plesu VŠE vám prozradí stránka www.plesvse.cz