16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Den s VŠE 2017

4.11.2017 00:00

V roce 2017 se Den s VŠE bude konat v sobotu 4. listopadu. Na akci se budete moci registrovat od září 2017.

Za roky existence se Den s VŠE stal velmi oblíbenou možností, jak se po ukončení studií opět přijít podívat na půdu školy, potkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem.

Členové Klubu absolventů mají nárok na volné vstupné pro sebe i doprovod.

 

Krátce k programu:
Každá z fakult si pro Vás připravila zajímavou přednášku na aktuální téma. Těšit se můžete na gastronomický zážitek. Nebude chybět ani vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, Symfonický orchestr VŠE, tradiční folklórní soubor Gaudeamus a studentské filmy i divadla. Na závěr programu zazní k poslechu i k tanci hity 80. a 90. let.

Jako dárek si z akce můžete odnést fotografii od profesionálních fotografů. Zapózovat můžete buď sami anebo ve skupince přátel a spolužáků. Fotografie z minulého roku si můžete prohlédnout zde: http://www.densvse.cz/2016/fotogalerie/

Shlédnout krátké video, které je sestřihem celé akce z podzimu 2015, můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=-inQoIhEzII&feature=youtu.be

Doufáme, že i v roce 2017 přijmete naše pozváni a přijdete strávit příjemné sobotní odpoledne a večer na půdě Vaší Alma Mater. O podrobnostech akce Vás budeme v dostatečném předstihu informovat.

Více detailů o akci, včetně programu a on-line registrace, naleznete na stránkách: www.densvse.cz.

Těšíme se na viděnou!