16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Den s VŠE 2015

Související stránky

16.5.2015

V roce 2015 se  Den s VŠE bude konat 16. květnaNa akci se budete moci registrovat od 23. února 2015.

Za roky existence se Den s VŠE stal velmi oblíbenou možností, jak se po ukončení studií opět přijít podívat na půdu školy, potkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemné odpoledne a večer s bohatým programem.

Členové Klubu absolventů mají nárok na volné vstupné pro sebe i doprovod.

Každá z fakult si pro Vás připravila zajímavou přednášku na aktuální téma. Těšit se můžete na gastronomický zážitek. Nebude chybět ani vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, Symfonický orchestr VŠE, tradiční folklórní soubor Gaudeamus a studentské filmy i divadla. Na závěr programu zazní k poslechu i k tanci hity 80. a 90. let. Vrcholem večera bude vystoupení uskupení Boney M party group.

Jako dárek si z akce můžete odnést fotografii od profesionálních fotografů. Zapózovat můžete buď sami anebo ve skupince přátel a spolužáků. Fotografie z minulého roku si můžete prohlédnout zde: http://www.densvse.cz/2014/fotogalerie

Shlédnout krátké video, které je sestřihem celé akce z roku 2013, můžete zde: http://www.youtube.com/watch?v=JyVdvx8PfsE

Doufáme, že i v roce 2015 přijmete naše pozváni a přijdete strávit příjemné sobotní odpoledne a večer na půdě Vaší Alma Mater. O podrobnostech akce Vás budeme v dostatečném předstihu informovat.

Více detailů o akci, včetně programu a on-line registrace, naleznete na stránkách: www.densvse.cz.

Těšíme se na viděnou!