16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Den s VŠE – 12. listopadu

Dovolujeme si Vás pozvat na společenské setkání absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze. Tradiční „Den s VŠE“ se uskuteční v sobotu 12. listopadu 2016 od 15:00 do 22:30 hod.

Cílem podzimního setkání je informovat Vás o vývoji a strategických záměrech Vysoké školy ekonomické v Praze a jejích šesti fakult. V rámci panelové diskuze vystoupí rektorka VŠE i děkani jednotlivých fakult.

Na Dni s VŠE budou představeny nejlepší podnikatelské projekty vznikající na VŠE v rámci podnikatelského akcelerátoru xPORT. Návštěvníci mohou následně i s jejich realizátory diskutovat v průběhu akce ve stánku xPORTu.

Kulturní program zajistí Symfonický orchestr VŠE, divadelní soubor S bojkou v zádech a vystoupení finalistů soutěže VŠE HLEDÁ TALENT. Na závěr večera zazní k poslechu i tanci hity 80. a 90. let.

Těšit se můžete také na gastronomický zážitek.

Cena vstupného je 550 Kč/osoba. Cena sníženého vstupného je 800 Kč pro 2 osoby. (Druhá osoba musí být v rámci registrace uvedena jako doprovod, viz „Chci objednat vstupenku pro doprovod“).

Pro členy Klubu absolventů i pro doprovod je po registraci volný vstup.

Více informací o Dni s VŠE a registrace na http://www.densvse.cz/2016/