16.10.2018 - 18.10.2018 - Podzimní ŠANCE

Hledat
Pokročilé hledání
Den otevřených dveří

Související stránky

20.12.2016

Rádi bychom Vás informovali, že v letošním roce pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze poprvé společný Den otevřených dveří pro všechny fakulty školy.

Akce je zaměřena na maturanty, zájemce o studium, případně středoškoláky v předposledním ročníku studia. Součástí programu bude nejen prezentace oborů jednotlivých fakult, ale i největších pracovišť školy včetně doprovodného programu (prohlídka areálu školy, simulace sportovních aktivit, zábavný kvíz, prezentace výuky angličtiny včetně přípravy na mezinárodní jazykové certifikáty apod.). Do programu je také zahrnuto setkání zástupců vedení VŠE a jednotlivých fakult se zástupci vedení a pedagogy středních škol, kde fakulty školy nabídnou odbornou spolupráci při vzdělávání pedagogů či výuce středoškoláků. Více o společném Dni otevřených dveří VŠE na webu akce:

http://pr.vse.cz/dod/

Na tomto místě bychom Vás rádi požádali o využití Vašich kontaktů, ať už se jedná o Vaše rodinné příslušníky – zájemce o studium či Vaše kontakty na střední školy za účelem šíření pozvánky na společný Den otevřených dveří. V příloze zasíláme plakát určený k propagaci akce a prosíme, pokud možno, o jeho sdílení na sociálních sítích příslušných středních škol, případně můžete také sdílet samotnou událost vytvořenou na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1152861404769065/