MBA na VŠE – International Business

Na VŠE lze nyní studovat program MBA –International Business novou, progresivní metodou blended learning. Tato metoda kombinuje prezenční blokovou (víkendovou) výuku s kurzy online, což poskytuje studentům významnou časovou flexibilitu. Program MBA – International Business se uskutečňuje ve spolupráci s renomovanou rakouskou univerzitou Management Center Innsbruck, která je nositelkou prestižní mezinárodní akreditace pro vysoké školy v oblasti businessu – AACSB, a program sám získal prémiovou zlatou pečeť od evropské akreditační komise FIBAA.

Specifikem programu je kombinace češtiny a angličtiny, jejímž cílem je poskytnout odbornpou terminologii v obou jazycích manažerům mezinárodních firem etablovaných na českém a slovenském trhu. Studenti programu kromě kompetencí z mezinárodního managementu, podnikání, marketingu, inovací, zakládání podniků  a rozvoje řídících schopností také posílí své komunikační dovednosti a schopnosti efektivně řešit nově vznikající situace a dopady globálního ekonomického a politického prostředí při zohlednění mezikulturních aspektů.

Více na https://mba-ib.vse.cz/