Konec přihlašování do soutěže VŠE HLEDÁ TALENT

V EKONOMECH JE TALENT, JEN HO UKÁZAT

Talentová soutěž dorazila i na Vysokou školu ekonomickou v Praze a zúčastnit se mohou i absolventi.

Finalisté soutěže vystoupí na Reprezentačním plese VŠE a budou ohodnoceni velmi zajímavými finančními cenami, které do soutěže věnují partneři celé akce.

Škola má tisíce studentů, absolventů i pedagogů. Jsou mezi nimi úspěšní sportovci, tanečníci, hudebníci, komici a další. Cílem této soutěže je ocenit talent, který zůstává v porovnání se zaměřením VŠE poněkud v pozadí.

Ukažte, že ekonomové jsou schopní i v jiných oborech a předveďte své umění a talent před plnou Lucernou.

Soutěž VŠE HLEDÁ TALENT vyhlásila Vysoká škola ekonomická v Praze poprvé v roce 2011. Založila se tím nová tradice, která se v součinnosti s Reprezentačním plesem VŠE bude opakovat každý rok. Přihlásit se můžete do 17. listopadu 2017.