Den otevřených dveří anglického MBA programu Fakulty podnikohospodářské

27.1.2017

Mezinárodní škola podnikání (ISBM) při Fakultě podnikohospodářské zve všechny zájemce o studium mezinárodního anglického programu MBA na den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 27. ledna 2017. Den otevřených dveří bude probíhat v Nové budově NB177 v areálu Vysoké školy ekonomické na Žižkově od 13.00.

MBA program Fakulty podnikohospodářské VŠE je akreditován prestižní mezinárodní akreditací FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace potvrzuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky, a staví tak výuku MBA na Fakultě podnikohospodářské na úroveň MBA programů v západní Evropě. O kvalitě programu svědčí i fakt, že se dlouhodobě umisťuje na předních příčkách mezinárodního žebříčku Eduniversal.

Pro koho je MBA studium určeno?

Studium MBA je určeno manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci a posunout se na špičkové pozice, ale i zájemcům z jiných oborů, kteří mají zájem rozšířit své vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy. MBA program organizovaný Mezinárodní školou podnikání (ISBM)  je jedinečný díky výuce elitních lektorů z řad profesorů Vysoké školy ekonomické, hostujících profesorů, ale i odborníků z domácí a mezinárodní praxe.

Více se o ISBM dozvíte zde.