20. října: Mezinárodní fórum „Konec levicového populismu v Latinské Americe? Výzvy pro nové lídry.“ (CLAS)

Centrum latinskoamerických studií (CLAS) Fakulty mezinárodních vztahů VŠE ve spolupráci s Katedrou politologie, Forem 2000 a Casla Institutem Vás srdečně zvou na mezinárodní fórum: „Konec levicového populismu v Latinské Americe? Výzvy pro nové lídry.“

Přijďte se podívat na zajímavou mezinárodní diskuzi, kde máme tu čest Vám představit odborníky na problematiku Latinské Ameriky z Kostariky, Ekvádoru, Bolívie, Chile, Nikaraguy a Venezuely. Přivítáme dokonce i držitele Nobelovy ceny, bývalého prezidenta Kostariky, pana Oskara Ariase Sáncheze.

Na mezinárodní fórum není nutná registrace. Debata bude probíhat ve španělštině se simultánním překladem do češtiny.

Mezinárodní fórum se uskuteční ve čtvrtek 20. října 2016 od 14:30 v aule NB B v Nové budově Vysoké školy ekonomické v Praze.

Více informací: http://clas.vse.cz/mezinarodni-forum-konec-levicoveho-populismu-v-latinske-americe-vyzvy-pro-nove-lidry/