20. dubna: Soutěž kapel VŠE – uzávěrka přihlášek

Máte kapelu a chcete se proslavit? Máme pro vás soutěž, která vás může posunout dál.

O soutěž VŠE HLEDÁ TALENT je stále vetší zájem, a proto ji VŠE rozšířilo o soutěž pro hudební kapely. Kromě finanční odměny čeká na výherce i vlastní koncert v plném Lucerna Music Baru, možnosti vystupovat na akcích školy, profesionální zpětná vazba a možnost dát o sobě vědět ve světě showbyznysu.

Již do druhého ročníku soutěže VŠE HLEDÁ TALENT – soutěž kapel se můžete přihlásit zde do 20. dubna 2017. Ti nejlepší budou vybráni do finále, které proběhne ve čtvrtek 27. dubna ve Vencovského aule od 19:00. Vítězná kapela bude mít koncert před plným Lucerna Music Barem na Plesu VŠE. Nejlepší tři kapely si odnesou nejen hodnotné ceny, ale zviditelní se a mohou být osloveni nabídkami na vystoupení na významných akcích VŠE a partnerů akce.

Účastnit se mohou hudební uskupení, která budou mít dva a více členů. Podmínkou je, že minimálně dva členové kapely musí být studenti, absolventi nebo zaměstnanci VŠE. Mohou se zapojit i účastníci tradiční soutěže VŠE HLEDÁ TALENT.

Více na: http://www.vsehledatalent.cz/soutez-kapel/

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vsehledatalent.cz.